Yorgan Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Yorgan Yıkama Fiyatları

 

Yorgan yıkama hizmeti  hakkında bilgi alabileceğiniz bu yazımızda  ayrıca Ankara yorgan yıkama fiyatları hakkında da bilgi alabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Ankara gerek iş gücü gerekse insan kapasitesi bakımından dünyanın en büyük kentlerinden biridir. Başkent olmasının yanı sıra birçok fabrikanın ve kurumun bulunduğu merkez olan Ankara diğer bölgelerden en fazla göç alan illerden biridir.

Nüfusunun sürekli artmasına bağlı olarak Ankara’da çeşitli kirlilik oluşabilmekte ve bu kirlilik oluşmaktadır. Hava kirliliğinin en başta geldiği Ankara’da, bu nedenle sadece sağlık sorunları değil ev eşyalarının kirlenmesine kadar sorun yaratabilmektedir.

Bu bağlamda çok yakın temas haline bulunduğumuz yorganlarda özellikle kış aylarında sık kullanıma maruz kalması nedeni ile kirlenmektedir. Bu kirlenme sadece görünen leke kirlenmesi değil bakteriyel kirlenmesidir.

Tüm bu lekelerin ortadan kalkması ve yorganların yıkama sırasında yapısının korunması için özel bir yıkama tekniği kullanılmaktadır. Zor bir işlem olan yorgan yıkama sürecini titizlikle tamamlayan firmamız her çeşit yorganın yıkanması için farklı teknikler kullanmaktadır.

Amaç yorganın içine sinmiş olan kirin ortadan kaldırılması ve yorgan yapısının korunması hizmeti olduğundan bu işlemi son teknoloji cihazlar ile sağlamaktayız.  Yorgan yıkama fiyatları da oldukça ucuz olan firmamızda elyaf yorganlar 30.00 tl yün yorganlar ise 40.00 tl üzerinden yıkanmaktadır.

Yorganları Nasıl Yıkıyoruz?

Yorganların yıkanması tamamen farklı teknikler kullanılmaktadır. Başlangıç, yıkanma ve sonlanma süreci farklı tekniklerin uygulanması ile aşamalar ile gerçekleşir. Bu aşamalar;

  • Yorgan yıkamada ilk aşama olarak yorganların yapısı itibari ile seçilen uygun şampuan ile yorganlar ılık sular içinde belirli süre bekletilmektedir. Bu sürecin beklenilmesindeki amaç yorganların içine hapsolmuş kir ve tozun yumuşayarak işlem yapılır hale getirilmesi işlemidir.
  • Daha sonraki aşamada yorganlar firmamızda bulunan endüstriyel makinelerde yıkanma işlemine tabi tutulur. Bu sırada özel yorgan şampuanının yanı sıra yumuşatıcı da eklenmektedir.
  • Ana yıkama işleminin bitmesi ile durulama işlemi ile yorganlardan arta kalan kirler tamamı ile durulama işleminde ortadan kaldırılır.
  • Durulama ve sıkma işlemi ile yorganlar artık kurutma işlemine geçmeye hazırdır. Özel odalara alınan yorganlar burada kurutma işlemi uygulanarak kurumaya alınır.

Böylelikle yorgan yıkama işlemi sona ermiş olur.

Yorgan Yıkama için Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Yorgan yıkama işleminde farklı tekniklerin uygulamasını hayata geçiren firmamız son teknoloji cihazlar ile her çeşit yorganın yıkanmasında farklı ürünler kullanarak hem yorganın yıkama esnasında yapısının bozulmamasını sağlara hem de derinlemesine temizlik yaparak yorganın tüm kirden dezenfekte edilmesini sağlar.

Yorganları Nerede Yıkıyoruz?

Yorgan yıkama işleminde son teknoloji cihazları kullanan firmamız yorganlarınızı fabrikamızda bulunan endüstriyel amaçla tasarlanmış makinelerde yıkamaktadır. Bu bağlamda özel temizlik ürünleri de kullanan firmamız tertemiz görünüm ve içeriğe sahip yorganlarınızı evlerinize servis olanağı ile teslim etmektedir.

Yorgan Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Yorgan yıkama hizmeti sonunda ödeme işlemi için ödemeyi hizmet sonunda ister nakit isterseniz kredi kartı ile gerçekleştirme şansı bulunmaktadır.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama Fiyatları

Overlok Fiyatları

Call Now Button