Yenikent Halı Yıkama

Yenikent Halı Yıkama

Yenikent Halı Yıkama

Sincan bölgesinin en işlek mahallerinden olan Yenikent halı yıkama hizmeti her zaman hizmetinizdedir.

Yenikent Hakkında

Osmanlıspor Stadyumu, Asas fabrikası gibi birçok önemli yer Yenikent Mahallesinde bulunmaktadır. Bu nedenle işleklik açısından çok yoğun olan bir bölgedir.

Yenikent aynı zamanda bir tarım bölgesidir ve çok fazla toz ve egzoz dumanı barındırmaktadır. Bu da evin her yerinin yoğun bir şekilde toz ve kirlerle kaplanmasına neden olur. En iyi şekilde temizlik yapılması için yararlanmanız gereken profesyonel halı yıkama hizmetimizle, derinlemesine bir temizlik sağlamaktayız.

Her zaman  halı yıkama Yenikent ve diğer Sincan mahallerinde Maxvera güvencesiyle verilmektedir. Firmamız Ankara’nın en bilinen ve güvenilen halı yıkama firmaları arasındadır.

Yenikent Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Tüm Ankara’da bilinen bir marka değeri olan Maxvera, yıllardır en ekonomik fiyatlarının yanı sıra, müşterilerini memnun edecek hizmetleri sunmaktadır.

Halı yıkamanın beden gücünün yetmeyeceği durumlarda özel makinalarımız aracılığıyla yüksek vakumlama teknolojileri ile yıkanması, ev tekstili ürünlerinizin ise özel yıkama makinelerimizin en üst düzeyde verim elde eden modeller arasında seçilmesi ile her zaman sonucun en iyisi olması için çaba gösteriyoruz.

Firmamızın müşterilerine sunduğu bireysel ve kurumsal yıkama hizmetleri şu şekildedir:

Yenikent Halı Yıkama 

Yenikent’in bu işlek havasının ev eşyalarına olan negatif etkilerinin azalması için derinlemesine temizlik yapabileceğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Adresinizden alınacak olan halılarınızın özenle yıkanıp kurutularak adresinize teslim edilmesi ve ödemeyi de kredi kartı ve nakit olarak yapabilmeniz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Yenikent Koltuk Yıkama

Koltuklarınız da en az halılarınız kadar kirlendiği için, yılda bir kez yıkama hizmeti almanız iyi olacaktır. Lekeler ve diğer uygulamalarla derinlemesine bir vakumlama teknolojisi ile çalışan makinelerimizi kullanıyoruz. Özel şampuanlar ve kurulamalarla da yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz en hızlı şekilde sonuçlanacaktır.

Yenikent Yatak Yıkama

Kurumsal olarak otel ve öğrenci yurtlarında, bireysel olarak ise her yer için yatak yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik ve pratik çözümlerle her zaman tüm imkanlar dahilinde yararlanabileceğiniz profesyonel yıkama hizmetlerimiz, ekonomik fiyatlar ve uygun ödemek seçenekleri ile yardımınıza koşacaktır.

Yenikent Yorgan Yıkama

Ev tipi makineler söz konusu olduğunda yorgan ve battaniyelerin yıkanması da pek mümkün olmamaktadır.

Ancak endüstriyel yıkama makineleri söz konusu olduğunda, bu tip büyük makinelerin bu tarz büyüklükte ev tekstil ürünleri ile kullanılması mümkün olabilir. Biz de teknolojinin en iyi icadı olan bu ürünleri kullanıyoruz ve temizlik işlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yenikent Battaniye Yıkama

Yorganlar gibi battaniyeleri de en hızlı şekilde yıkayıp temizliyoruz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde yeni gibi battaniyeler kullanmanızı sağlıyoruz.  Yenikent halı yıkama firmaları arasında her zaman en ekonomik çözümleri üreten ekibimizin bu hizmeti oldukça ucuzdur ve kurumsal teklifleriniz için size özel avantajlar ortaya çıkabilir.

Batıkent halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeside Etimesgut halı yıkama hizmetidir.

11 Ocak 2017
1.360 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button