Yatak Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama işleminde belirlenen yatak yıkama fiyatları firmamızın faaliyet gösterdiği Ankara bölge olan Ankara yatak yıkama fiyatları yatak alanına göre belirlenmektedir.

Başkent konumunda olan Ankara ülkemizde ençok göç alan şehirlerin başındaa gelmektedir. Her yıl yapılan analizler sonucunda Ankara’nın nüfusu günden güüne artmaktadır. Bu durumum temel sebebi Ankara’nın başkent olmasının yanı sıra sanayinin gelişmesi ve iş olanağının yükselmesidir.

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan Ankara’da  gerek sanayinin gelişmesi gerekse evlerde kullanılan çeşitli yakıtlar dolayısı ile yüksek değerlerde hava kirliliği varlığını göstermektedir.

Hava kirliliği insan sağlığını olumsuz etkilemesinin yanı sıra hava kirliliği sebebi ile ev eşyaları kirlenmesine sebep olmaktadır. kirli hava üzerinde bulunan tozların eşyalara nufuz etmesi sonucu koltuk ve yatak gibi sık temas halinde bulunan eşyalar oldukça kirlemektedir.

Bu kirlenme zamanla yatak ve koltukların içine nufuz etmekte olup, sağlık açısından daha tehlikeli bir boyutta bakterilerin üremesine yol açmaktadır. Özellikle yataklar ile daha yakın temas haline bulunduğumuzdan yataklar mutlaka düzenli aralıklar ile yıkanmalıdır.

Yataklarda koltuklar gibi girinti – çıkıntıları fazla olmasından bu bölgelerde kiri daha fazla biriktirmektedirler. Bu nedenin yanı sıra yatak alanı ve şekli yatak yıkama işlemini oldukça zor kılmaktadır.

Kolay bir süreç olmayan yatak yıkama işleminin yatak yıkama firması tarafından gerçekleştirilmekte olup, bu hizmette özel üretim deterjanlar ve makineler kullanılmaktadır. Yatak yıkama fiyatları ise tek kişilik yatakta  50 tl olarak çift kişilik yatakta ise 75 tl olarak belirlenmiştir.

Yatak Nasıl Yıkıyoruz?

Yatak yıkanma işlemi profesyonel bir işlem olup, özel makineler ile işlem yapılmaktadır. Yıkama esnasında antibakteriyel şampuanlarıda kullanılmakta olup,  tüm mikroplardan yatak dezenfekte edilmektedir. Yatak yıkama işlemlerinde ilk olara;

  • Kuru vakumlama olarak adlandırılan özel bir makine ile vakumlama işlemi sağlanmkata olup yatak yüzeyi ve içinde toz ve kirin yataktan uzaklaştırılması sağlanmaktadır.
  • Daha sonra katı kirden uzaklaşan yatak ıslak vakumlama tekniği ile yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu aşamada öze şampuanlar kullanılmakta olup, yatakta hapsolmuş lekelerin temizlenmesi sağlanmaktadır.
  • Son aşamada kurutma işlemi gerçekleşmektedir. Yıkama işlemi sonlanan yatak kurutulması sağlanmaktadır.

Yerinde yatak yıkama işleminde ise buharlı vakumlama tekniği kullanılmakta olup, özel olarak üretilmiş buhar makinesi ile yataktan çıkmayan lekeler başta olmak üzere birçok kir ve toz ortadan kalkmakta ve yatak tamamen dezenfekte olmaktadır.

Yatak Yıkama İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Yatak yıkama işlemi profesyonel bir hizmet olması nedeni ile mutlaka deneyimli personeller tarafından yıkamanın gerçekleşmesi gerekmektedir. Gerek özel makinelerin gerekse özel üretim deterjanların kullanımının sağlandığı bu işlemde yataklar tamamen dezenfekte edilmektedir. Geliştirilmiş tekniklerin kullanıldığı yatak yıkama işleminde son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Yatakları Nerede Yıkıyoruz?

Yatakların yıkanması hem firmamız bünyesinde hem de yerinde yıkama işlemi ile yıkama işlemi uygulanmaktadır.  Çoğunlukla yerinde yıkama işlemi tercih edilmekte olup, buharlı vakumlama tekniği ile yatak yıkama işlemi sağlanmaktadır. Diğer yandan fabrikamız bünyesinde ıslak vakumlama tekniği de yatak yıkama işleminde kullanılmaktadır.

Yatak Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Yatak yıkama hizmeti sonucu ödeme seçeneklerinde kapıda ödeme seçeneği bulunmakta olup, ister nakit isterse kredi kartı ile ödeme yapma şansınız bulunmaktadır.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama Fiyatları

Overlok Fiyatları

 

Call Now Button