Perde Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Perde Yıkama Fiyatları

 

Perde yıkama hizmeti doğrultusunda hizmet için uygulanan Ankara perde yıkama fiyatları perde modeline ve perde yıkama işlemine göre değişmektedir.

Yaklaşık 6 milyona yakın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehirleri konumunda 2. Sırada olan Ankara gerek bünyesinde barındırdığı fabrikalar gerekse nüfus yoğunluğundan kaynaklanan çeşitli etmenler dolayısı ile hava kirliliğinin en fazla yaşandığı kentlerden biridir.

Hava kirliliğinin yoğun olması hem sağlık bakımından zararlı olmasının yanı sıra hem de kirli havanın ortama bıraktığı partiküller nedeni ile daha farklı kirliliğe neden olabilmektedir.  Bu kirlilikten nasibini alan bölümlerden biri de camlarda kullanılan perdelerdir.

Bir nevi dış ortam ile daha fazla temas halinde kalması nedeni ile perdeler daha fazla sis, kir ve kokuyu barındırmaktadır. Özellikle ev dekorasyonu ile uyumlu olan perdelerinin bu kiri kapması ve bu perdelerin yıkanması zorlu bir süreci doğurmaktadır.

Perde çeşitleri birbirinden farklı olduğundan yıkama işlemlerinde uygulanacak tekniklerde farklılık göstermektedir. Özellikle son zamanlarda kullanımda bulunan store perdelerin yıkanmasında mutlaka dikkatli davranılması gerekmektedir.

Store perdeler özel yapım perdeler olması nedeni ile yapısını mutlaka koruması gerekmektedir. Store perdelerin oluşumda geliştirilmiş teknikleri kullanan firmamız tüm perdelerin yapısını koruyarak en inatçı lekeleri perdeden uzaklaştırmaktadır.

Perde Yıkama Fiyatları(Mt/TL) Fiyat(TL)

Stor Perde Yıkama                      8,00
Tül Perde Yıkama                        5,00
Kadife Perde                                 8,00
Fon Perde                                      8,00
Jaluzi Perde                                  7,00

Perdeleri Nasıl Yıkıyoruz?

Perde yıkama işleminde yeni teknikleri kullanan firmamız perdenin üretilmesinde kullanılan kumaş ve renk başta olmak üzere perdenin yapısına zarar vermeden perde yıkama işlemini sağlamaktadır.

Bu bağlamda yerinde yıkama hizmeti de veren firmamız bu sayede perdenize daha titiz bir işlem uygulamaktadır. Aşamalı bir yıkama sistemi ile perdeleri yıkayan firma taşınabilir makineler ile perdeleri yerinde de yıkamaktadır.

Perde yıkama için özel üretilmiş perde şampuanları kullanılmakta olup, perdelerdeki lekelerin tamamı perde rengine zarar vermeden kumaştan uzaklaştırılması sağlanmaktadır.

Perde Yıkama İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Geliştirilmiş teknikleri ile perde yıkama hizmetine farklı bir bakış açısı getiren firmamız, perde modeline göre yıkama tekniğini kullanmaktadır.

Bu sayede perde modeline göre yıkama yönteminin kullanılması ile perde yapısı ve renginde bozulma meydana gelmeden perdeler yıkanmakta ve teslim edilmektedir.

Store perde olarak bilinen son zamanlarda sık kullanılan perdelerin yıkanması için farklı makinelerin kullanılması ile store perdenin tasarlanması amacı ile kullanılan yapının bozulmaması sağlanmaktadır.

Perdeleri Nerede Yıkıyoruz?

Perde yıkama hizmetinde geliştirilen teknikler ile hem evde hem de perdenin bulunduğu mekanda perde yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda perde yıkama işlemi için özel tasarlanmış makineler ve aparatları kullanılmakta olup perdeler yerinde de yıkanma imkanı bulmaktadır.

Perde Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Perde yıkama hizmeti sonunda hizmet bedelini ister nakit ister kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Bu bağlamda yine kapıda ödeme seçeneği tanıyan firmamız, perde teslimatı sonunda kapıda ödeme yapabilme olanağı tanımaktadır.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Overlok Fiyatları

Call Now Button