Overlok Fiyatları

Anasayfa » Overlok Fiyatları

 

Halılarda iyileştirme adına overlok olanağı tanıyan firmamız, Ankara overlok fiyatları halı boyutuna göre değerlendirilmektedir.

İç Anadolu’nun merkezi bölgesinde yer alan ve Ankara iş dünyasının yine merkezi bölgelerinden biridir. Bu sebeple her geçen yıl daha kalabalık bir şehir haline gelen Ankara’da sanayinin gelişmesine istinaden birçok fabrika kurulmuş olup, faaliyet göstermektedir.

Hava kirliliğinin en çok yaşandığı illerden biri olan Ankara’da hava kirliliğinin yaşatmış olduğu olumsuz sonuçlar sadece sağlık açısından değil yaşadığımız mekanlarda kullanılan eşyaların kirlenmesine de neden olmaktadır.

Bu bağlamda en çok kirlenen ev eşyası halılardır. Halıların dış dünya ile en fazla temas eden eşya olması nedeni ile tüm kirleri ve zararlı parazitleri içinde hapseder. Halıların üzerinden bu kirlenmesinin giderilmesi için mutlaka düzenli aralıklar ile yıkanması gerekmektedir.

İşte bu noktada halılar sık kullanım ve sık yıkamaya tabi olması neden ile halı saçakları denilen bölgeden itibaren yıpranmaya, yırtılmaya başlar.

Bu bağlamda halıların eski görüntüsünden eser kalmaması nedeni ile diğer bölümleri sağlam olsa da halılar kötü bir görünüm vermektedir. Halının büyük bir bölümü sağlam iken saçak kısımlarının yıpranması nedeni ile halının kullanılması zorlaşmaktadır.

Bu nedenle overlok hizmeti devreye girmiş olup, halıların eskiye nazaran çok daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Bir nevi halı onarım yöntemi olan overlok hizmetinde halı saçakları tamamı ile düzenlenmektedir

Oldukça da uygun fiyat aralığında seyreden overlok hizmeti firmamız üzerinde sadece 4.00 tl üzerinde seyretmektedir.

Overlok Nasıl Yapılır?

Overlok işleminde son teknoloji cihazları kullanan firmamız overlok hizmeti ile halılarınıza yeni bir estetik görünüm kazandırmaktadır. Bu bağlamda özel olarak tasarlanmış overlok makineleri ile halılarınıza overlok işlemi uygulayan firmamız her boyu halıda bu işlemi uygulamaktadır.

Oldukça eski olmasına rağmen hala kullanılan halılarınızda da overlok olanağı sağlanmakta olup, halılarınızın daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Overlok İşlemi İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Overlok işlemi için yeni geliştirilmiş teknikleri kullanan firmamız, bünyesinde sağladığı birçok kolaylık ile overlok hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Hem yerinde hem de fabrikamızda halılarınıza overlok işlemi uygulanmakta olup, kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

Uygun fiyat aralığı ve hizmet sürecinde sağlamış olduğu kalite ile firmamız overlok hizmetini de diğer hizmetleriniz olduğu gibi son teknoloji cihazlar ile tamamlamaktadır.

Overlok İşlemi Nerede Yapılır?

Overlok işlemi ya da hizmeti firmamızın sağlamış olduğu yenilik ile yerinde de gerçekleşmektedir. Ovelok makinesi ile halılarınızın tamamını ister firma mekanında isterse yerinde overlok hizmeti sunma olanağı bulunmaktadır.

Hizmet başlangıcından sonuna kadar tüm işlemlerdeki sorumluluğu üzerinde taşıyan firmamız, halılarınızı daha estetik bir görünüme kavuşturmaktadır.

Overlok İşleminde Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Overlok hizmeti sonunda ödeme seçeneklerinizi hem kredi kartı hem de nakit bir şekilde sağlama olanağınız, bulunmaktadır. Bu bağlamda kapıda ödeme seçeneği de bulunmakta olup, hizmet sonunda kapıda kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama Fiyatları

Call Now Button