Ostim Halı Yıkama

Ostim Halı Yıkama

Yazımızın içeriği, Ostim halı yıkama konusunda çeşitli bilgiler ve firmamızın hizmetleri gibi konulardan oluşmaktadır.

Ostim Semt Tanıtımı

Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi olan kısa adı Ostim olarak bilinen bu bölge, Ankara’nın en önemli sanayi sitelerinden biri olarak bilinmektedir. Türkiye’nin en büyük, küçük ve orta ölçekli sanayi üretim alanı olarak bilinmektedir. Ostim içerisinde birçok şirket bulundurmaktadır ve bu şirketlerin çalışanları genelde bu civarda oturmaktadır. Bölgenin büyük bir yerleşim merkezi olduğu bilinmektedir. Bölgede çoğu sektöre özgü mutlaka bir işletme bulunmaktadır. Ancak bazı sektörlere ait işletmeler yok denecek kadar azdır. O sektörlerden biri ise halı yıkamadır. Halı yıkama Ostim bölgesinde sadece firmamız tarafından sağlanmaktadır. Aksi halde bölgede büyük bir halı yıkama firması eksiği bulunmaktadır. Firmamızın genel yapısı müşteri memnuniyetine dayalıdır ve halı yıkama ihtiyaçlarınıza karşın tüm imkanları ile firmamız yardımınıza koşmaktadır. Sadece halı yıkama olarak değil firmamızın birçok yıkama hizmeti bulunmaktadır.

Ostim Alovera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Bilinen en sık yıkama seçeneklerinden biri halı yıkamadır. Ancak firmamız başka yıkama hizmetleri de vererek, müşterilerine her konuda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu konuda koltuk, battaniye, yorgan, yatak ve yerinde yıkama gibi hizmetler ile firmamız daima yardımcı olmaktadır. Öte yandan firmamızın overlok ve saçak temizliği gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Geniş toplulukların üzerinden geçtiği ve bu nedenle fazlasıyla kirlenen yurt, kreş, otel, ofis ve cami halıları derinlemesine yıkanarak, ilk gün ki gibi canlı görünmesine olanak sağlanmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçerek tüm halılarınızı uygun fiyatlara temizletebilirsiniz.

Ostim Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama maliyetleri konusunda birçok ev hanımı kendi yıkadığı halının daha uygun fiyata yıkanacağını tahmin etmektedir. Ancak hanımların kendi başlarına yıkadıkları halılar öncelikle daha çok su sarfiyatına neden olmaktadır. Yanlış deterjan kullanımı nedeniyle birçok halı büyük ölçüde zarar görmektedir. Öte yandan günün yorgunluğu da diğer bir zarar olarak yanınıza kalmaktadır. Ostim halı yıkama firmaları arasında en uygun fiyatlarla hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktadır.

25 Mart 2017
1.574 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button