Mamak Koltuk Yıkama

Mamak Koltuk Yıkama

 

Mamak’ta kurumsal bir firma olarak sizlere Mamak koltuk yıkama hizmetimizi kaliteli ve güvenilir şekilde vermekteyiz.

Mamak Hakkında

Mamak, artan nüfusu ve yaşama kalitesinin yüksek olması ile Ankara’nın en dikkat çekici yaşam alanlarından birisidir. Pek çok idari ve sosyal yapının yer aldığı Mamak, kalabalık nüfusu ile ulaşımın işlek olduğu bir yaşam yeridir. Üniversite öğrencilerinin, memur ailelerin ve askeri nüfusun ağırlıkta olduğu Mamak, kalabalık olmasına rağmen, ulaşımın işlek olması ve şehir hayatına uyum sağlamış nüfusunun avantajları ile birlikte aslında sakin bir semttir. Nüfusunun giderek artması, gelişen teknoloji ve artan bilgi ağı, Mamak sakinlerinin kaliteli ve profesyonel hizmetlere olan ilgisini arttırmıştır.  Eski yöntemlerin kullanıldığı, işe yaramayan hizmetlerin yerine kaliteli ve profesyonel hizmetleri ekonomik bir fiyata sunan firmaların popülerliği Mamak’ta gün geçtikçe artmaktadır.

Mamak Koltuk Yıkama ankara

Neden Profesyonel Yıkama Hizmetimizden Yararlanmalısınız?

Koltuklarınız gün içerisinde en çok vakit geçirdiğin yaşam alanlarından birisidir. Bu kadar çok vakit geçirdiğiniz koltuklarınız, çok kısa zamanda kirlenerek hijyenik halinden uzaklaşarak ailenizin ve sizin sağlığınızı tehdit eden bir yapıya bürünebilir. Bunun önüne geçmek için koltuklarınızı periyodik aralıklar ile temizlemek gerekir. Koltuklarınızı kendiniz temizlemeye çalıştığınızda, koltuğunuzun kumaşına uyumlu olmayan birtakım temizleyiciler kullanacağınız için koltuğunuzun kumaşının bozulmasına yol açabilirsiniz. Aynı şekilde bu tarz bir temizlik, sadece koltuğunuzun yüzeyinin temizlenmesini sağlayacak, koltuğunuzun geri kalan kısmı kirli kalmaya devam edecektir. Koltuklarınızın hijyenik olmasını istiyorsanız, firmamızın profesyonel, güvenilir ve kaliteli Mamak koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize, bu hizmetimizi, hizmetimizin kalitesinin yanında oldukça uygun bir ücrete sunmaktayız.

Koltuk Yıkama Hizmetimizi Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?

Koltuk temizleme işlemimizi şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  1. Ön Temizleme İşlemi: Koltuklarınızı tozdan ve kaba kirden arındırmak için yüksek vakum gücüne sahip makinelerimizi kullanıyoruz.
  2. Uygun Programın Seçilmesi: Koltuklarınızın ön temizleme işleminin bitmesinin ardından, koltuklarınızın dokusuna zarar vermeyecek en uygun yıkama programı, profesyonel ekibimiz tarafından seçilir.
  3. Yıkama: Uygun programın seçilmesinin ardından koltuklarınız bu programda son teknoloji ürünü makinelerimiz ile derinlemesine yıkanır. Koltuklarınızın yıkanmasının ardından vakum makinelerimiz ile artan su çekilerek koltuğunuz fazla sudan arındırılır.
  4. Teslimat: Temizlenen ve tamamen hijyenik hale gelen koltuklarınız sizlere teslim edilir.

Mamak Koltuk Yıkama Fiyatı

Koltuk yıkama ücretimiz, yararlanmak istediğiniz hizmete ve koltuk yapınıza göre değişiklik göstermektedir. Mamak koltuk yıkama fiyatımızı öğrenmek ve koltuk yıkama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

09 Ekim 2017
1.043 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button