Koltuk Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Koltuk Yıkama Fiyatları

 

Koltuk yıkama faaliyetlerinde belirtilen Ankara koltuk yıkama fiyatları  koltuk modelinin  türüne göre farklılık göstermekedir.

Ülkemizin başkenti konumunfa bulunan Ankara aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir.  İç anadolu bölgesinin merkezi konumunda bulunan Ankara he yıl binlerce göç almaktadır. Gelişen sanayisi ve buna bağlı olarak iş kapasitesi nedeni ile her yıl nüfus yoğunluğu artan Ankara’da yine bu duruma bağlı olarak insan yaşamını olumsuz bir şekilde tetikleyecek etkenlerde kendini göstermektedir.

Bu durumlardan biri Ankara’nın sanayi kentlerinden biri olması sebebi ile daha belirgin bir duruma gelen hava kirliliğidir. Gerek sağlık açısından gerekse evlerde sağlamış olduğu kirlilik ve toz açısından hava kirliliği oldukça öenmli bir konudur.

Bu bağlamda başta hava kirliliği olmak üzere birçok nedenden dolayı kirlenen ev eşyalarından biri de koltuklar olup, sadece lekenin giderilmesi değil insan sağlığı açısından koltuklar belirli aralıklar ile mutlaka yıkanmalıdır.

Ancak koltuk yıkama işlemi kolay bir işlem olmayan, oldukça zahmetli bir süreçtir. Gün içerisinde çok fazla temas halinde bulunan koltukların yıkanması hem sağlık hem de estetik bakımından oldukça önemli bir konudur.

Özel makineler ile koltuk yıkama hizmetini sunan Ankara koltuk yıkama fiyatları ise iki sınıflandırmada ele alınmaktadır. Bu sınıflandırmaya göre değerlendirilen,

Antibakteriyel Koltuk Yıkama Fiyat Listesi  (Adet) Fiyat(TL)
7 Kişilik Koltuk Takımı(Minderli)                         120,00
7 Kişilik Koltuk Takımı(Mindersiz)                       100,00
Oturma Grubu(8 Kişilik)                                          110,00
Çekyat                                                                            50,00
Sandelye                                                                          6,00
Kanepe                                                                          50,00
Araç Koltuk Yıkama                                                    80,00

Koltukları Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuk yıkama işleminde ilk etap için kullanılacak makine ve deterjan seçimi koltuk modeline göre yapılmaktadır. Bu bağlamda uygun araçların toplanması ile şu aşamalar gerçekleştirilir. Bunlar;

  • İlk olarak koltuk vakumlu makine ile bünyesindeki katı haldeki kir ve tozdan uzaklaştırır,
  • Daha sonra katı katı kir ve tozun koltuktan uzaklaştırıldığına emin olduktan sonra koltuk yıkama işlemine geçilir,
  • Yıkama işleminde özellikle antibakteriyel şampuanlar tercih edilerek yıkama işlemine kullanılan halı makinesi ile tüm leke ve mikroplar koltuktan kaldırılır,
  • Koltuk kaplama yapısı ve rengine göre özel üretim deterjanları koltuk yıkama sırasında kullanılmakta olup, bu sayede koltuğa herhangi bir zarar gelmesi engellenir,
  • Koltukta leke ve kir bırakmayan güçlü halı yıkama makineleri sayesinde yıkama işlemi sonlandırılarak, koltuk kurutma işlemine alınır,

Bu aşamaların gerçekleşmesi ile koltuk yıkama işlemi sonlanarak kullanıma sunulmaktadır.

Koltuk Yıkama İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Koltuk yıkama işlemlerinde son teknoloji cihazları kullanan firmamız koltuk yıkamayı bir bütün olarak ele almaktadır. Gün içerisinde çok fazla temas halinde bulunduğumuz koltukların üzerinde bulunan her türlü mikrop ve lekelerin giderilmesi amacı ile özel deterjanlar kullanan firmamız, koltukların üzerinde bulunan tüm girinti ve çıkıntıları da hedef alarak tüm leke ve mikropların koltuktan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Koltukları Nerede Yıkıyoruz?

Koltukların yıkanmasında isteğe bağlı olarak evde ve fabrikada yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda genellikle yerinde yıkama tercih edilmekte olup, koltukların bulunduğu mekanda yıkama işlemi gerçekleşmektedir.

Koltuk Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Koltuk yıkama işlemi ödeme yöntemleri ise müşterilerin kolayına gelen seçenekler uygulanmaktadır. Uygulamanın sonlanması ile nakit ve kredi kartı seçenekleri ile ödeme yapılmakta olup, kapıda ödemede alınmaktadır.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama Fiyatları

Overlok Fiyatları

Call Now Button