Karşıyaka Koltuk Yıkama

Karşıyaka Koltuk Yıkama

Karşıyaka Koltuk Yıkama

Karşıyaka Koltuk Yıkama firmamız kent hayatının olmazsa olmazları arasında bulunan koltuk temizleme ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuştur. Firmamız içerisinde en son teknoloji otomatik makinelerle temizlik işlemlerini uygulamaya devam ediyoruz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ve doğal özlü şampuanlarla yıkamış olan koltuklarınız koltuklar üzerinden kalıntı ve şampuandan tamamen arındırılarak teslim edilmektedir.

Sağlıklı bir yaşam için mutlaka koltuklarımızın yıl içerisinde en az iki defa temizlenmesi gerekir. Ankara Karşıyaka koltuk yıkama firmamız uzman ekibinin yanında ve temizlik araçları ile koltuk takımlarınızın tertemiz olmasını sağlayabiliyoruz.

Karşıyaka Koltuk Yıkama Firmaları

İnternet üzerinden şirketimizle iletişime geçerseniz eviniz ya da iş yerinize gelecek olan uzman ekibimiz ilk olarak koltuklarınızı tozlardan arındırmaktadır. Daha sonra ise özel şampuanları ile koltuklarınızın üzerine püskürtme işlemini uygulamaktadır. Bu uygulama ile koltuklarınızın ıslanması sağlanmaktadır. Şampuanlar bir süre ıslak şekilde bekledikten sonra ise lekelerin kumaştan ayrılması sağlanmaktadır. Kumaşın ıslaklık durumu vakum makinesi kullanıldıktan sonra koltukta kalabilecek inatçı lekeler gözükmeye başlamaktadır.

Tespit edilecek olan lekelere koltuk üzerinde bulunan kumaşın çeşitlerine göre özel kimyasallar dökülmektedir. Bu işlemden sonra koltuk tamamen ıslatılarak derinlerde yer alacak bakterilerde vakumlama sayesinde dışarı alınır. Yıkama işlemi tamamen bitince koltuklarınız kurutulmaya bırakılır. Temizleme sırasında kullanılan şampuan ve temizlik maddelerinin insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Koltuk Yıkama Karşıyaka

Karşıyaka koltuk yıkama firmaları sizlerin temizlik gereksinimlerini profesyonel olarak gidermeye devam etmektedir. Ankara içerisinde aktif bir yapıya sahip olan Karşıyaka Mahallesi temizlik ihtiyaçları sizin de profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yardım almanız gerekir. Temizlik hizmeti Karşıyaka halkı için son derece önemlidir.

Adreslerinize gelerek yerinde koltuk yıkama hizmeti verebiliyoruz. Temizlik konusunda profesyonel kadromuz koltuk yıkama şampuanları ile koltuklarınızı ıslatma işleminden hemen sonra fırçalama uygulamasına geçerek koltuk üzerinde görülebilecek her bölümüne fırça darbesi uygulamaktadır.

Fırçalama uygulamalarından hemen sonra bir süre bekledikten sonra bu iş için uygun olan ve dünya standartlarında makineler temizleme işlemi tamamlanır. Koltuk yıkama Karşıyaka uygulaması bittikten birkaç saat içerisinde tekrar koltuklarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

10 Ağustos 2017
1.251 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button