Kalaba Koltuk Yıkama

Kalaba Koltuk Yıkama

Kalaba Koltuk Yıkama

Her alanda olduğu gibi Kalaba koltuk yıkama firması bu alanda da en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Koltuk Yıkama Neden Önemlidir?

Ev ya da iş yerlerinde çok sık kullanılan eşyalerın en başında koltuklar yer almaktadır. Koltuklar devamlı olarak üzerinde oturulduğu ya da istenmeyen kazalar sonrasında çok çabuk kirlenir ve tozlanırlar. Bu kirler zaman içinde koltukların en dip yerlerine iner. Daha sonra burada biriken tozlar bakterilerin meydana gelmesine ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. Bakterilerin çoğalması hijyenik olmayan ve sağlıksız yaşam alanların oluşması demektir. Bu durum çeşitli hastalıklara da davetiye çıkarmaktadır. Özellikle çocuklar ve alerjisi olan kişiler çok çabuk bu halden etkilenirler. Hijyenik ortamlar ve sağlık bakımından koltuk yıkama çok önemli bir yere sahiptir. Kalaba koltuk yıkama hizmeti verirken her zaman hijyen kurallarına uymaktadır.

Kalaba Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk temizliği yapılırken çok titiz davranmak gerekir. çok çabuk kirlenen koltuklarınızı silme işlemleri tam bir temizlik olmaz. Çünkü kirler tekrar yüzeye kusabilir ve daha kötü bir hal alır. Kalaba koltuk yıkama işlemleri yapılırken titizlikle işlerini yapmaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerine adresinize gelen deneyimli ekibimiz koltuklarınızı en uygun yıkama şeklini seçer. İlk işlem olarak koltuklar kuru olarak temizlenir. Anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ile teknolojik tam otomatik makineler ve işinin ehli ustalarımız yıkama işlemini yapar. Ardından bir süre bekledikten sonra emiş gücü çok yüksek olan vakum makineler ile koltuk içindeki kirli sular çekilir. Daha sonra fan motorları ile kurutulur ve parfümlenir. Koltuklarınız bütün yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra siz değerli müşterilerimize ter temiz olarak teslim edilir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk temizliğinde her zaman en iyisini yapan Kalaba Koltuk yıkama fiyatları da en uygun olanını seçmektedir. Fiyatlar koltukların tüm özelliklerine ve sayısına göre değişiklikler gösterebilir. Firmamız fiyat seçiminde sizlerin bütçelerine etki etmeyecek şekilde davranmaktadır. Çünkü bizim için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması her şeyden çok daha önemli bir tutmaktadır.

17 Eylül 2017
1.025 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button