İvedik Halı Yıkama

İvedik Halı Yıkama

İvedik Halı Yıkama

Yazımızın genel konusu; İvedik halı yıkama ve bölgedeki diğer yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi vermektedir.

İvedik Semt Tanıtımı

Ankara’nın Yenimahelle ilçesinde bulunan Karşıyaka semtinin bir mahallesi olan İvedik, eskiden köy olarak bilinmektedir. Genel anlamda bostan tarlaları bulunmaktaydı ve bu botsalar kavun veya karpuz bostanları olarak bilinmekteydi. Ancak günümüzde bölge oldukça gelişmiş ve önemli yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. Bunun yanı sıra bölgede organize sanayi bölgesinin de bulunması, ekonomik açıdan büyük kalkınma sağlamıştır. Bölgede organize sanayinin bulunmasının yanı sıra birçok sektöre halen aç bir bölgedir. Aç olduğu sektörlerden biri de halı yıkama sektörüdür. Halı yıkama konusunda bölgede hizmet veren fazla firma bulunmamaktadır. Halı yıkama İvedik bölgesinde gelişmemiş olmasına karşın, firmamız bölgedeki en önemli ve en profesyonel halı yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Bu nedenle rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve halılarınızın yıkanması konusunda katlanmanız gereken zahmetlerden sıyrılarak, halınızı bize teslim ettiğiniz takdirde halınızın kolayca yıkanmasına vesile olabilirsiniz.

İvedik Alovera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

İvedik bölgesinde Alovera halı yıkama firması olarak ismimizde bulunan halı yıkama hizmetinin dışında diğer birçok yıkama hizmeti sunmaktayız. Bu konuda battaniye, yorgan, koltuk, yatak yıkama ve overlok gibi çeşitli hizmetlerde sunmaktayız. Hizmet ağı geniş olan bir firmayız. Bunun yanı sıra otel, kreş, cami, yurt ve ofis halıları gibi halıları sürekli kirlenmelerine rağmen ilk gün ki görünümlerini kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Yıkama işlemlerimizde özel deterjanlar ve gerekli yıkama tekniklerinden yardım alarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İvedik Halı Yıkama Fiyatları Hakkında

Birçok ev hanımı halı yıkama konusunda genel anlamda kendi çözümlerini kendileri üretmek istemektedir. Bu nedenle halılarını daha uygun bir maliyetle yıkamak amacıyla kendi evinde ve kendi deterjanlarıyla yıkamaktadır. Ancak bu durum birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Yanlış deterjan nedeniyle halınız yıpranmaktadır, daha fazla su harcayarak su faturanız daha fazla kabarmaktadır ve her şeyden önemlisi bedensel yorgunluk söz konusu olmaktadır. İşte bu konuda İvedik halı yıkama firmaları arasında en uygun fiyatlarla, halı yıkama konusunu daha az maliyetli bir biçime getirmekteyiz.

Batıkent halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgesi olan Yenimahalle halı yıkama hizmetlerini de inceleyebilirsiniz.

 

01 Mart 2017
1.329 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button