İncirli Koltuk Yıkama

İncirli Koltuk Yıkama

İncirli Koltuk Yıkama

Kurulduğu günden bu yana Ankara ilinin her yerinde koltuk yıkama sektöründe en kaliteli hizmetleri veren İncirli koltuk yıkama firması her zaman en güvenli firmadır.

Koltuk Yıkama Neden Önemlidir?

Ev ya da iş yerlerinde bulunan koltuklar halılar gibi çok fazla kullanıldıkları için çok çabuk kirlenir ve tozlanırlar. Bu toz ve kirler zamanla koltukların en derin kısımlarına çöker. Gün geçtikçe koltukların içindeki tozlar bakterilerin oluşmasına neden olur ve çoğalırlar. Sağlıksız ortamların oluşmasına neden olan bu bakteriler çeşitli hastalıkların da habercisidir. Bu hastalıklardan korunmak ve sağlıklı yaşam alanları için koltukların yıkanması şarttır. Çünkü koltukların silinmesi ile bu bakteriler yok olmaz. Hatta kirler daha da çok yayılır. Sağlıklı ortamlar için koltuk yıkama işlemleri çok önemlidir. İncirli koltuk yıkama hizmetleri en kaliteli olarak koltuklarınızı ter temiz yapmaktadır.

Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıldır?

Koltuk temizliği sağlıklı ortamların oluşmasında önemli bir yer tutmaktadır. Çok fazla kirleri içinde barındıran koltuklar düzgün temizlenmedikleri taktirde bakterilerin yok olması mümkün olmayacaktır. Bu sebepledir ki koltuk temizliği titizlik gerektiren bir iştir. İncirli koltuk yıkama hizmetleri verirken her zaman çok fazla özen göstermektedir. Sizlerin isteği üzerine ekibimiz adresinize gelir. İlk önce koltuklar kuru olarak temizlenir. Ardından sağlığa hiçbir yan etkisi olmayan anti bakteriyel özel deterjanlar ile son teknoloji ürünü olan makineler ve işinin ehli uzman elemanlarımız sayesinde el değmeden özenle yıkanır. Emiş gücü çok yüksek olan otomatik vakum makineler ile koltukların içindeki kirli su çekilir. Daha sonra koltuklar fan motorları ile çok hızlı bir şekilde kurutulur. En son olarak parfümlenir ve ter temiz siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok önemlidir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

İncirli koltuk yıkama fiyatları Ankara genelinde bulunan bu sektördeki firmalar arasında en uygun ve cazip fiyatları sunmaktadır. Çünkü siz değerli müşterilerimizin bize olan güvenleri her şeyden önce gelmektedir. Fiyatlar koltukların özelliklerine ve sayısına göre değişim göstermektedir. Yıkama işlemleri bittikten sonra koltuklarınızı size tesliminde olan güler yüzünüz her şeye değerdir.

 

12 Ağustos 2017
1.253 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button