Halı Hav Alma Ve Paketleme Makinası

Halı Hav Alma Ve Paketleme Makinası

Halı hav alma ve paketleme makinası, halı yıkama öncesi veya yıkanacak olan ve kurutulan halıların teslimattan hemen önce son kontrollerinin yapılmasını sağlamaktadır. Tüylerinin taranarak tam olarak kabartılması, üzerlerindeki saç, kıl, tüy, halı havları gibi farklı cisimlerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Bunun yanında bu işlemlerin sonrasında halı paketlenmesi sebebi ile kullanılmaktadır. Bu konuda işletmeler artı değer katmaktadır. Personelin işini kolay hale getirecek müşteriye daha kaliteli bir dönüş yapabilmesi konusunda işletmelerde bulunması gereken bir makine çeşididir.

Fırçanın önünde yer alan led aydınlatmalar ile halı üstünden en ince detay dahi rahatça görülebilmektedir. Fırçalama sırasında halı üzerinde bulunan farklı materyaller temizlenirken aynı zamanda leke kontrolü yapılmaktadır. Yıkama ve kurutma sırasında yatmış olan halı tüyleri taranarak kabartılmaktadır. İsteğe göre parfüm sıkılabilir ve halıya hoş bir koku verilebilir. Kullanıcının durduğu ön kısımda yer alan silindir, halıyı rulo şeklinde yaparak halı paketleme işini kolay hale getirir. Halı hav alma ve paketleme makinesi tek personel ile rahat şekilde kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Halı paketleme makineleri, halı yıkama öncesi veya yıkanma sırasında ve kurutulan halıların teslimattan önce son kontrollerinin gerçekleştirilmesini sağlayan bir cihaz olarak yer almaktadır. Tüylerinin taranarak kabartılması, üstünde bulunan gibi cisimlerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Bunun yanında bu işlemler sonrasında halı paketlenmesi nedeni ile kullanılmaktadır. Bu özellikler sayesinde işletmeler artı değer katmıştır. Personelin işlerini daha kolay hale getirerek müşteriye daha kaliteli bir dönüş yapabilmesi anlamında işletmelerde bulunması gereken bir makine olarak bulunmaktadır.

Zamandan Tasarruf Edin

Bu makineler kullanılmadığında personelin inisiyatifinde manuel şekilde yapılması gerekmesinden dolayı, işçilik ve hata oranı yüksek olmaktadır. Aynı zamanda halı hav alma ve paketleme makinası, bu işlemleri çok daha kısa zaman içerisinde ve başarıyla yapmasından dolayı zamandan ve işletme içinde ki alandan tasarruf etmenizi sağlayabilmektedir.

Halı paketleme makine modelleri yer vermeyen şirketlerde üst kısımda belirtilen işlemlerin tamamen personelin inisiyatifinde manuel şekilde yapılmasından dolayı, işçilik ve hata oranı yüksek olmaktadır. Bununla beraber halı paketleme makinaları, bu tür uygulamaları çok daha kısa sürede ve başarıyla yapmasından dolayı zamandan ve işletme içerisinde bulunan alandan tasarruf edebilmenizi sağlamaktadır.

Halı Paketleme Makinesi

Halı hav alma ve paketleme makinesi son işletmelere %100 işçilikten ve zaman durumundan tam anlamı ile tasarruf ettirebilecek, müşteriye kaliteli olarak hizmet sunmanızı sağlayacak bir makine olarak hizmet vermektedir. Halı hav alma ve paketleme makinası, halı yıkama öncesinde veya yıkanan ve kurutulan halı çeşitlerinin teslimattan hemen önce son kontrollerinin gerçekleştirilmesi ve cisimlerin temizlenmesi ve bu uygulamalar sonrasında halı paketlenmesi amacı ile kullanılır.

İşlemlerin otomatik şekilde yapılması işletmenizin artı değer kazanmasını sağlamaktadır. Halı paketleme modeli yani diğer adı ile halı av alma makinesine yer vermeyen pek çok firma elemanları ile temizlik tapmaya çalışmakta ve genel olarak başarısız olmaktadır.

Halı yıkama fabrikasına gelecek olan halıların üzerinde toz ve kir gibi cisimler yer almakta ve bunların tamamının temizlenmesi gerekir. Halı üzerindeki tozların alımı ise halı çırpma makinesi ile yapılmaktadır. Kir ve lekelerin büyük kısmı manuel halı yıkama makinesi ile ya da tam otomatik şekilde yer alan halı yıkama makinası ile temizlenmektedir. Sizde hav alma ve paketleme makinesini satın alarak işletmenizin çok ekonomik ve hızlı bir şekilde temizlik uygulamasını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Manuel şekilde işlem yapılırken halı hav alma ve paketleme makinası yerine büyük boyutlu bir masa yapılarak halı bu masanın üzerine serilmekte, personel eline tarak, fırça alarak halı üzerindeki bu cisimleri temizlemeye çalışmaktadır. Halı hav alma makinesi kullanıldığı zaman firmanız içerisinde çalışacak personellerin inisiyatifine bağlı olarak 5 ila 10 dakika içerisinde halı paketleme ve halı hav alma işlemleri tamamen yapılmaktadır. Aynı zamanda halı hav alma ve paketleme makinaları, bu işlemleri halı paketleme masasının yer aldığı alandan daha az bir bölgeye sığdığından dolayı dükkân içerisinde fazla yer kaplamamaktadır.

 

05 Mayıs 2018
983 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button