Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Fonksiyonel olarak birçok hizmet sunan, temelde halı yıkama işlevi ile sektörde bulunduğu tarihten bu yana bünyesinde biriktirdiği tüm bilgi ve deneyimleri harmanlayıp, profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde halı yıkama faaliyetlerine yeni bir anlam katmakta ve bu bağlamda ilerlemeye tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Modern yaşam standartlarından olan konforun hayatımızın her alanında yer aldığı günümüzde 2007 yılından bu yana Ankara ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermekte ve kuruluş yılımızdan bu yana faaliyet alanımızı giderek büyültmekteyiz.

Faaliyette bulunduğu 2007 yılından itibaren geçmiş deneyimleri harmanlayarak geleceğe yön vermesini sağlayacak hizmetleri halı yıkama faaliyetlerinde göstermekteyiz.

Tüm halı yıkama ve türevleri işlemlerini derin bir hizmette sunmayı amaçlamakta ve halı yıkama hizmetini garanti kapsamında değerlendirmekteyiz. Halı yıkama faaliyetleri üzerinde gerçekleştirdiğimiz işlemleri beğenmediğiniz durumlarda iade garantisi sunarak halılarınızı ikinci kez ücretsiz yıkama hizmeti sunmaktayız.

Aktif faaliyetlerinde en kısa sürede işlem gerçekleştirmeyi hedef haline getirmekte olup, yıkama için teslim alınan halı ve diğer eşyaları 3 gün içerisinde teslim sözü vermekteyiz.

Teknoloji alt yapısının sağladığı tüm gelişimleri, uygulanabilecek en kısa sürede gerçekleştirerek online platformlar üzerinde geniş ağ şubelerine sahip olarak müşterilerimize kolaylıkla ulaşma imkanı tanıyoruz.

Elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini her çeşit yıkama işleminde kullanan firmamız son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile Ankara’nın Kazan ilçesinde bulunan fabrikalarımızda yıkama işlemini gerçekleştirerek her model halıları yıkama konusunda oldukça hassas davranmaktayız.

Hizmet kalitesini zirvede tutacak şekilde ücretsiz servis olanağı tanıyarak halılarınızı teslim almakta ve yıkama işlemi bitiminde halılarınız düzenli olarak katlamakta olup, yine kaliteli paketleme işlemi gerçekleştirerek halılarınıza zarar gelmemesi adına kaliteli poşetler ile paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ödeme seçeneği ile kolaylıklar sağlamakta olup, kapıda kredi kartı ile ödeme fırsatı sunmaktayız. Halı yıkama faaliyetlerinde hizmet veren firmalara nazaran kendi fabrikamızda halı yıkama işlemini gerçekleştirerek yaklaşık 3000 m2’ye kadar halı teslimatı garantisi sağlamaktayız.

Halı yıkama faaliyetlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşan firmamız bulunan halı yıkama ekibimiz ile yıkama işleminde istediğiniz tüm istekleri göz önünde bulundurmakta olup, halı yıkama işlevine farklı bir bakış açısı kazandırmaktayız.

Misyonumuz

Kullandığı gelişime açık teknikler ile başta halı yıkama faaliyetleri olmak üzere yıkama konusunda sıkıntı olan diğer eşyaları ele alarak özel üretilmiş temizlik ürünleri ile yıkamakta olup, hizmet başlangıcından bu yana hizmet  sonuna kadar tamamen sürecin bizlere ait olduğu bir kaliteli hizmet anlayışı içerisinde halılarınız en zorlu lekelerden arınacak şekilde yıkamakta ve kısa süre içerişinde teslim etmekteyiz.

Bu bağlamda ele aldığımız yöntem teknikleri ile özellikle halılarınız yıpranma ve renk kayması en aza indirgenecek şekilde yıkanması adına uygu makinelerin kullanılması ile yıkama işlemini tamamlamaktayız.

Halı kurutma işlemini de kısa süre içerisinde gerçekleştirerek halılar için özel olarak tasarlanmış halı kuruma odalarında uygun askılarda herhangi bir iz kalmayacak halıları kurutmakta ve teslim etmekteyiz.

Vizyonumuz

2007 yılından bu yana büyük bir fabrika olarak faaliyette bulunduğumuz halı yıkama işlemlerinde geleceğe sağlam adımlar atmaktayız.

Bu bağlamda Ankara/Kazan bölgesinde bulunan fabrikamız ile tüm Ankara ilçelerinde çeşitli şubeler ile hizmet veren firmamız, gelişime açık ve yenilikçi teknikler ile halı yıkama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Ankara ve tüm ilçelerinde bulunan hizmetimizi bölgesel seviyeye çıkarmak için çalışmakta olup, hem ağ hem de konum şubeleri ile tüm Türkiye’de yayılarak halı yıkama faaliyetlerinin her alanda gelişmesini sağlamakta ve geleceğe emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

 

 

 

 

 

Call Now Button