Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Ankara’nın Harikalar Diyarı parkının bulunduğu Fatih halı yıkama hizmeti için Maxvera firması hizmetinizdedir.

Fatih Hakkında

Sincan ilçesine bağlı olan Fatih Mahallesi,  1983 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. O günden bugüne epey gelişme gösteren bu bölgede kentleşme hızlandıkça, hava kirliliği de artmıştır.

Avrupa’nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarının bulunduğu Fatih Mahallesi  ev ve iş yerleri için derinlemesine temizliğin çözümü olarak profesyonel yıkama çözümleri tercih edilmelidir.

Havanın tüm kirini çeken halı ve koltukların Maxvera güvencesi ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Özel kimyasal temizleme ürünleri ile ilk günkü temizliğine ulaşacak olan halılar, alerjik etkilerden arınıp, hijyene ulaşacaktır.

Cami ve otel gibi alanlar için de tercih edebileceğiniz profesyonel hizmetlerimiz, her zaman memnuniyet sağlayacaktır. Siz de  halı yıkama Fatih  Mahallesi ihtiyaçları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Fatih Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Maxvera güvencesi ile Fatih Mahallesi halı yıkama hizmeti almak istediğinizde ekiplerimiz adresinizden alıp adresinize teslim ettiği halılarınızı detaylı bir yıkama işleminden geçirmektedir.

Tamamen kurumuş ve özenle paketlenmiş şekilde teslim edilen halılarınızı oldukça ekonomik fiyat seçeneklerimiz ve iade garantili olarak uygulanmaktadır. Tüm ödemelerinizi kredi kartıyla ya da nakit olarak kapıda yapabilirsiniz.

Maxvera olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için aşağıdaki iş dallarını kategorize ediyoruz:

Fatih Halı Yıkama 

En popüler hizmetlerimizden olan halı yıkama işlemini yerinde ya da fabrikamızda yapıyoruz ve halılarınızın özelliğine göre farklı yıkama sistemleri ile özenli bir şekilde yıkıyoruz.

Adresten alıp yine adrese teslim ettiğimiz halılarınız, Ankara’nın en çok tercih edilen firmamızın kalitesi ile evlerde, camilerde ve iş yerlerinde temizlenmektedir.

Fatih Koltuk Yıkama

Olmazsa olmaz koltuk ve çekyatlar dekorasyon için önemlidir. Ancak temizlik konusunda iyi bir  çözüm istediğinizde, profesyonel koltuk yıkama makinelerinin yüksek vakum gücünü kullanmanız gerekir. Bu nedenle Maxvera koltuk yıkama hizmeti alarak, ilk günkü gibi temiz koltuklara sahip olabilirsiniz.

Fatih Yatak Yıkama

Otel, yurt ve meskenlerdeki yatakların yıkanması için yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Yataklardaki lekeler ve sidikli yatakların lekelerinin çıkartılması için profesyonel destek alabileceğiniz Maxvera, kurumsal ve bireysel temizlik talepleriniz için yatak yıkama hizmetini eğitimli elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Fatih Yorgan Yıkama

Kaç adet yorganınız varsa hepsini özel yıkama makinelerimizde yıkıyoruz ve kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Birbirinden farklı kalitelerdeki yorganlarınızı temizletmek için bize güvenebilirsiniz. Tamamen kurumuş bir şekilde teslim alacağınız yorganlarınız, ilk günkü temizliğinde uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Fatih Battaniye Yıkama

Yorganlar gibi battaniyelerinizi de özel yıkama makinelerimiz ve şampuanlarımızla yıkayarak, derinlemesine bir hijyen sağlarken, adrese teslim kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Siz de hemen bizimle iletişime geçerek Fatih halı yıkama firmaları arasından en ekonomik fiyat avantajına sahip olacağınız Maxvera kalitesi ve iade garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Batıkent halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeside Cumhuriyet halı yıkama bölgesidir.

14 Ocak 2017
1.259 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button