Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman koltuk yıkama firmamız Eryaman bölgesinde tecrübesiyle vatandaşlarımıza hizmet vermekte olan sektörde lider bir firmadır.

Eryaman Hakkında

Eryaman Başkent Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan büyük bir mahallenin adıdır. Eski adıyla Eryaman Köyü üzerine kurulmuş olan Eryaman aynı zamanda Etimesgut ilçesine bağlı olan Şehit Osman Avcı, Göksu, Altay, Tunahan, Şeyh Şamil, Eryaman, Güzelkent, Şeker ve Yavuz Selim mahallelerinin yer aldığı bölgeyi kapsayan semte de ismini vermiştir. 1980’li yılların sonlarında ülkemizin en çağdaş yerleşik projelerinden birine ev sahipliği yapan Eryaman 1990’lı yıllarda Turgut Özal tarafından TOKİ’ye yaptırılan konutlarıyla günümüzdeki modern görünümüne kavuşmuştur. 2000li yılların ortalarında yine TOKİ tarafından yeni konutlar yapılarak bölgenin değeri daha da artmıştır. Göksu Parkı ve karşısında bulunan Göksu AVM Eryaman’da en çok bilinen yerlerin başında gelir.

Eryaman Koltuk Yıkama hizmeti Veren Firmamız Hakkında

Eryaman halkı zaman içerisinde periyodik olarak koltuklarını yıkatma ihtiyacı duymaktadır. Sürekli devam etmekte olan kentsel dönüşüm ve toplu konut yapımı ile nüfusu durmadan artan bölgenin koltuk yıkatma ihtiyacı da sürekli olarak artmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız Eryaman halkına her zaman en kaliteli ve en güvenilir koltuk yıkama hizmetini sunmaktadır.

Koltuk yıkama Eryaman halkı için çokça rastlanılan bir ihtiyaç olmakla beraber titizlikle üzerinde durulan bir konudur.

Koltuk yıkama işlemi profesyonel bir ekip ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmalıdır. Gelişen teknoloji ile önceleri insanlar için büyük zahmet olan koltuk yıkama işi artık zaman açısından ve zahmet açısından çok daha kolay olmakla beraber aynı zamanda oldukça ekonomiktir.

Belirttiğiniz saatte evinize gelen profesyonel ekibimiz koltuk yıkama için özel olarak kullanılan şampuanlar ile koltuklarınızı önce ısıtıp daha sonra fırçalama makinesi ile fırçaladıktan sonra yüksek vakumlu otomatik koltuk yıkama makinaları ile koltuklarınızı vakumlayarak temiz su gelene kadar işleme devam etmektedir.

Bu işlem sonucu verilen suyun %95’i çekildiği için yaklaşık 35 saat içinde koltuklarınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eryaman ilçesinde profesyonel koltuk yıkama hizmeti için web sitemizden iletişim kısmından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İmza halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerinden olan Eryaman halı yıkama hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

02 Nisan 2017
2.228 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button