Çukurambar  Koltuk Yıkama

Çukurambar  Koltuk Yıkama

 

Çukurambar koltuk yıkama hizmeti olarak Ankara’nın neresinde olursanız olun kaliteli, tecrübeli ve profesyonel koltuk yıkama ekiplerimiz ve en son teknoloji ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Ve bu hizmetin kalitesi iddia ediyoruz tüm Ankara civarında en iyisi durumundayız. Bunu sağlamak için hem yılların birikimi hem de sizlerin memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile olmuştur. Sizler varsanız ve memnunsanız bizde firma olarak uzun yıllar daha size hizmet vereceğimizin bilincindeyiz. Bizim için koltuk yıkama bir sanattır. Ve bu sanatı en iyi icra eden firma ve elemanları biziz. Yaptığımız işe miktarı ne olursa olsun bir sanatçı edasıyla yaklaşıp en iyisi için mücadele ederiz.

Detay Koltuk Yıkama Hizmeti

Kalite ayrıntıda gizlidir ve sunduğumuz tüm hizmetlerde ayrıntılı temizlik yapma prensibimiz vardır. Sırdan yapılan işler en başta firmamız olarak kendimize yapmış olduğumuz bir saygısızlık sayarız. Çünkü bizim için sizler çok özelsiniz ve yaptığımız hizmetlerde sizin için ve size özel olmalıdır. Ve temizlik işlemleri ile herhangi bir sorununuzda illa bizden hizmet almış olmanız gerekmeksizin bize danışabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yıkama hizmetleri için tüm makinelerimizin tüm koltuk çeşitlerine uyumlu başlıkları bulunmaktadır. Çünkü uyumsuz başlıklar yıkama esnasında koltuklarınıza ve koltuk kumaşlarınıza zarar vermektedir. Çukurambar koltuk yıkama hizmeti sağlayan firmamız tüm ekipmanlarımızın ihtiyaçlarını karşılaması için bakımı ve yenileme işlemini çok kısa periyotlarda yapmaktadır. Özellikle vakum cihazlarımızın bakımı haftalık periyotlar da yapılmaktadır. Çünkü koltuklarınız iyi kurumanda kullanılması bakterilerin tekrar orada hızlı bir şekilde üremelerine sebep olacaktır. Buda sağlığınız için ciddi bir engel yaratacaktır.

Daha önceleri koltuk temizleme ve yıkama işlerini kendi başımıza bakkal ya da marketlerden aldığınız temizlik malzemeleri ile yapmaktaydınız. Görünürde temiz bile olsalar bu koltuklar için kullanılan şampuan ve temizleyiciler bakteri tek başlarına yok etmeleri imkânsızdır. Üstelik sürtme işleminde koltuğunun kumaşı da yıpranmaktaydı. Bundan dolayı. Çukurambar koltuk yıkama hizmeti sağlayan firmamız olarak profesyonel şirketleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bu hem sağlığınız hem de eşyalarınız için en iyisidir.

 

 

 

19 Kasım 2017
1.080 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button