Bilkent Koltuk Yıkama

Bilkent Koltuk Yıkama

Bilkent Koltuk Yıkama

Koltuk ve halılarınızı kendi imanlarınız ile silmek sizlere leke çıkarma garantisi vermez ve bu işlem sizleri yalnızca yorar. Günümüzde ilerleyen teknolojiler ile hanımlar artık bu sık kirlenen eşyaları kendi imkanları ile yıkamamalılar. Sizlere son teknolojik makineleri ile hizmet veren Bilkent koltuk yıkama ve halı yıkama firmaları yerinde hizmet ile uzman kadroları ile ayağınıza kadar geliyor.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Öncelikle bilmelisiniz ki koltuklarınız bu firmaların uzman kadroları tarafından evlerinize gelinerek neredeyse kaynar olan sıcaklıkta özel anti bakteriyel sabun ve organik ev akarı öldürücü ilaçlar ile yapılmaktadır.

Bu firmalar yurt dışından ithal kuvvetli makineler kullanarak koltuklarınızı yıkamadan önce yine çok kuvvetli makineler ile koltuklarınızın tozlarını vakumlarlar. Bu sayede koltuklarınızın içerisinde hapis olan tozlar alınmış olur. Yıkama işlemi ilk olarak lekeye ve koltuğun rengine göre ayarlanan ilaç ve sabunların makinelere eklenmesi ile başlar. Daha sonra bu makineler ortalama 5 dakikada içerisindeki suyu kaynar vaziyete getirir.

Bu makine hazırlık işleminin ardından yıkanacak koltuğa Bilkent koltuk yıkama uzman ekipleri bu ilaçlı ve şampuanlı sudan püskürtürler. Bu işlem, yerleşmiş olan kirlerin, lekelerin ve tozların yumuşamasını sağlar.

Koltuk Yıkamada Hijyen

Biraz evvel anlattığımız işlemlerden hemen sonra koltuk yıkama işlemi başlar. Makineler yıkanacak olan eşyalara suyu verir. Aynı anda çift vakum özellikli olan bu makineler verilen su ve ilaç karışımını geri çeker.

Lekenin türüne göre bazı bölgeler özel fırçalar ile fırçalanır ve hemen arkasından koltuk yıkama işlemi tekrarlanır bu sayede dağıtılan leke tamamen makinenin içerisine çekilir. Sıraladığımız tüm bu işlemler sonrasında yıkama işlemi tamamen biter. Ve sonuç olarak temizlik işlemi bitmiş olan koltuklarınız tarafınıza geri teslim edilir.

Sıralanan bu işlemler sizlerin de anlayacağı üzere leke çıkarma garantisi vermektedir. Bu kadar teferruatlı işlemler ile ev yöntemlerinde silinen koltukların temizliğini kıyaslamak mümkün bile değildir. Bu sebeple halı ve koltuklarınızı özellikle de koltuklarınızı kendinizi yorarak temizlemeye çalışmak yerine Bilkent koltuk yıkama firmalarına güvenle emanet edebilirsiniz. Bu firmalar sizlerin beğenileri ile de kalitelerine kalite katmaktadırlar.

03 Ağustos 2017
1.210 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button