Battaniye Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Battaniye Yıkama Fiyatları

 

Battaniye yıkama hizmeti sunan Ankara battaniye yıkama fiyatları hakkında bilgi sahibi olacağınız bu yazımızda ayrıca battaniye yıkama sırasında uygulanan işlemler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olan Ankara her geçen yıl daha fazla nüfus artışı ile daha kalabalık bir şehir haline gelmektedir. Birçok kurumu bünyesinde barındıran Ankara sanayinin gelişmiş ve gelişmekte olduğu bir şehirdir.

Bu bağlamda hem kalabalık nüfus hem de sanayi yapılarının sağlamış olduğu kirlilik nedeni ile Türkiye’de en fazla hava kirliliğine sahip olan şehirlerden biri de Ankara’dır. Hava kirliliği sadece insan sağlığına etki etmemekle beraber tüm eşyalar üzerinde kalıcı toz ve kirlerin birikmesine neden olmaktadır.

Kış mevsiminde daha ağırlıklı kullandığımız battaniyelerde hem kullanım sıklığına hem de hava kirliliği nedeni ile kirlenmektedir. Bu kirlenme sadece leke kirlenmesi değil, battaniye yapısının tamamen kirlenmesidir.

Bu bağlamda sağlık açısından tüm bakterilerin ortadan kalkması için battaniyelerin yıkanması uzun ve zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu nedenle son teknikler ile battaniye yıkama hizmeti sunan firmamız battaniyeleri özel tasarlanmış makinelerde yine özel temizlik ürünleri ile yıkamaktadır.

Battaniye yıkama fiyatları ise oldukça uygun bir düzeyde olup, battaniyeleriniz sadece 25.00 tl’ye yıkanmaktadır.

Battaniyeleri Nasıl Yıkıyoruz?

Battaniye yıkama işleminde firmamız aracılığı ile bazı yöntem ve teknikler kullanılmaktadır. Yıkama işlemi öncesi, sırası ve sonrası olmak üzere 3 aşamada battaniyeler yıkanmaktadır. Bu aşamalar;

  • İle etap da battaniyeler ılık suda yaklaşık olarak 45 dakika beklemeye alınmaktadır. Bunun nedeni battaniyelerin ılık suda bekletilmesi ile içine hapsolmuş kirin yumuşamasının sağlanmasıdır.
  • İkinci aşamada özel tasarlanmış makineler ile battaniyeler yıkama işlemine tabi tutulur. Ana yıkama işlemi sonrasında battaniyeler durulanma ve sıkma işleminde yine aynı makine üzerinden gerçekleştirilir. Bu sayede battaniyeler üzerinde temizlik ürünü ile birlikte birçok kir ve bakteri ortamdan uzaklaştırılmış olur.
  • Yıkamanın sonlanması ile birlikte battaniyeler kuruması için özel kuruma odalarına alınarak askılar da kurumaya bırakılır.

Kuruma işleminin bitmesi ile battaniyelerin yıkanma işlemi tamamlanır.

Battaniye Yıkama İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Battaniyeler her mevsim kullanılan ev eşyaları olup, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun süre kullanılan battaniyeler birçok bakteriyi yine birçok nedenden dolayı üzerinde hapseder. Özellikle battaniye üretiminde kullanılan iplikler bu ortamı sağlamaya oldukça müsaittir.

Elde ya da farklı tekniklerde yıkanmaya çalışılan battaniyeler üzerinde bu mikrobun giderilmesi ne yazık ki olanaksızdır. Bu nedenle uygun temizleme ürünleri ile uygun sıcaklıkta battaniye yıkama hizmeti sunan firmamız, battaniyelerinizi kirden ve lekeden tamamı ile dezenfekte eder.

Battaniyeleri Nerede Yıkıyoruz?

Özenli bir hizmet ile battaniyelerinizi yıkayan firma, yıkama işlemini aşamalı olarak gerçekleştirir. Bu bağlamda battaniyeler teslim alarak fabrikamızda bulunan özel endüstri makineler ile yıkanmakta olup, yine durulama ve kurutma işlemleri de özel tasarım makinelerce sağlanmaktadır.

Battaniye Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ödeme yöntemlerinde müşterilerine kolaylıklar sağlayan firmamız kapıda ödeme seçeneği sağlamaktadır. İster nakit isterse kredi kartı seçeneği ile kapıda ödeme yöntemlerini sunulmaktadır.

Batıkent Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmet Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama Fiyatları

Overlok Fiyatları

Call Now Button