Batıkent Koltuk Yıkamacımızı Bulduk

Batıkent Koltuk Yıkamacımızı Bulduk

Batıkent Koltuk Yıkamacımızı Bulduk

Uzun zamandır koltukları yıkatmak istiyorduk ve Batıkent koltuk yıkama firması sayesinde bu isteğimiz gerçek oldu. Birbirinden farklı lekeler yüzünden koltukları ne kadar silsek çıkmıyordu. Evdeki köpeğimiz de koltuğa işeyince koku iyice işledi. Ne kadar temizlesek de koltuktaki işlemiş koku geçmiyordu. Bu kokudan kurtulmak için internette birçok yöntemi denedim. Ama başarılı olamadığım için sorun yaşadım. Sonunda komşumun tavsiyesiyle sizi buldum. 1 hafta sonrasına gün verdiniz ve evimde koltuklarımı yıkama makinesiyle yıkadınız. Çok memnun kaldım çünkü koltukların alınıp günlerce gelmeyeceğini düşünüyordum. Ama birkaç saat içinde koltuklarım tertemiz olmuştu.

Çok Memnun Kaldık

Birkaç saat içinde sanki koltuklarım yenilenmişti. Çok memnun kaldım ve halıları da yıkatmaya karar verdim. Batıkent halı koltuk yıkama ile çalıştığım için iş yerime de sizi tavsiye ettim. Oteldeki tüm koltukları ve yatakları, halıfleksleri temizlediler. Son derece önemli olan ve başarılı sonuç almanızı sağlayan yıkama konusunda en iyi çözümler beğeninize sunuluyor. Sonuç açısından kime tavsiye ettiysek memnun kaldılar. Gerçekten temizlik yaptığınızı anlıyorsunuz. Koltuk ve halılar yıkanmadan ev gerçek anlamda temiz olmuyormuş anladık.

Çok toz çeken bir yeriniz varsa koltuk temizliği için mutlaka bir tedbir almalısınız. Kendi çabanızla yaptığınız şey sadece tozları derine itmek oluyor. Alerjik bünyeniz varsa son derece önemli olan temizlik konusunda kesin çözümü yıkamayla bulabilirsiniz.

10 Mayıs 2019
215 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button