Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent koltuk yıkama hizmetleri, Ankara’da hizmet veren halı yıkama firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Son zamanlarda yaygınlaşan bu hizmet sizlere birçok hususta kolaylık sağlar. Kendi evinizde bu iş için harcayacağınız zaman, litrelerce su ve deterjan ayrıca vereceğiniz emek ve size vereceği yorgunluktan kurtaran koltuk yıkama hizmetleri için siz de firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde, halı ve koltuk yıkama işlemleri son derece yaygınlaşmıştır. İnsanlar, hem vakit hem de enerji kaybetmemek adına, halı ve koltuklarının profesyonel bir şekilde yıkanıp temizlenmesini tercih etmektedir.

Ankara’da hizmet veren halı yıkama firması, deneyimli kişilerden oluşan profesyonel ekibi, en son teknolojik ekipmanları ve en kaliteli deterjanları ile halı, halıfleks ve koltuk yıkama hizmetleri vermektedir.

Koltuklar Nasıl Yıkanıyor?

Batıkent Koltuk Yıkama hizmeti, profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Koltuklar, taşınması zor olan eşyalar olduğundan, yerinde yıkama yapılır. Yani, halı yıkamada olduğu gibi koltuklar evinizden teslim alınmaz. Ekip, evinize veya işyerinize gelerek, halılarınızı yerinde yıkar.

Koltuklarınız için özel temizleme cihazları ile yıkama işlem başlar. Önce koltuklarınız dikkatlice süpürülür. En ufak bir kırıntı kalmayacak şekilde, süpürme işlemi sona erer. Ardından üzerine kimyasallı özel bir temizleme sıvısı püskürtülür. Püskürtülen bu sıvı koltuklarınıza zarar vermez. Sağlık açısından da herhangi bir zararı yoktur.

Sıvı püskürtme işlemi sona erince koltuklarınız hafif bir şekilde fırçalanır. Fırçalama işlemi sırasında da koltuklarınıza en ufak bir zarar vermemek için özen gösterilir. Bu işlemlerle, koltuğunuz üzerine işlemiş inatçı lekelerden arındırılır ve temizlenir.

Koltuğunuzun kumaş tipine ve yapısına göre ekstra işlemler de yapılır. Bu işlemlerden sonra koltuğunuzdan kimyasallı sıvı dikkatlice ve tamamen çekilir. Sonrasında, koltuklarınız durulanır ve kurulamaya alınır. Herhangi bir küf ve kötü koku oluşumu engellenir.

Koltuk ve Halı Yıkama Hizmetleri

Batıkent Koltuk Yıkama hizmeti, Ankara’da bulunan halı yıkama firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma koltuklarınızı ve halılarınızı, profesyonel bir şekilde yıkadığı gibi, memnuniyet garantisi sunar.

Vizyon olarak belirlenen husus koltuklarınızda leke bırakmadan yüzde yüz hijyen vermektir. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve diğer konulardaki merakınızı gidermek için Ankara’da hizmet veren halı yıkama firması ile iletişim numarası üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi direkt adresinden de ziyaret edebilir aklınıza takılan soruları, çekincelerinizi sorabilirsiniz.

22 Temmuz 2017
1.291 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button