Balgat Koltuk Yıkama

Balgat Koltuk Yıkama

Balgat  koltuk yıkama hizmetleri ile sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaç edinmekteyiz. Koltuk yıkma işi baştan savılacak basit bir iş değildir. Aksine azami önem ve dikkat gösterilmesi gerekmektedir. Ve kalitenin en iyi şekilde hissedileceği ve rahatlıkla kalitenin farkına varılacak bir hizmettir. Firma bünyemizde tüm yeterlilik sertifikalarımız mevcuttur. Ve tüm denetlemelerden başarılı bir şekilde geçilmiştir. Kaliteyi yakalamak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek olacaktır. Gerisini biz en iyi şekilde halledeceğimize emin olabilirsiniz.

Tecrübeli Koltuk Yıkama Hizmetleri

Sürekli yenilik yapan ve yeniliklere açık bir firma olarak tüm ihtiyaçlarınız için muhakkak bir çözüm üretmekteyiz. Uzun yılladır temizlik ve bakımı yapılmayan ve oldukça zor lekeleri olan koltuklarınız için dilerseniz bu takımları iyice ambarlayarak evinizde alıyoruz. Balgat  koltuk yıkama firması olarak kendi binamızda en ince noktasına kadar detay temizliğini son teknoloji cihazımızla yapıyoruz. Vakumla işleminden sonra tamamen temizlenen koltuklarınız süratle evinize getirilerek temizlik işlemi sonlandırılmış olmaktadır. Üstelik hiçbir ek nakliye hizmeti de almamaktayız. Bu şekilde yapılacak tüm koltuk yıkama hizmetleri firmamızın güvencesi altındadır.

Size en başta söylediğimiz fiyat haricinde ek hiçbir sürpriz fiyat çıkmayacağının garantisini vermekteyiz. Bizim için sizlere verilen söz kutsaldır. Bundan dolayı size verdiğimiz herhangi bir sözde sapma olması durumunda tüm maddi ve manevi zararlarınız firmamız tarafından ödenecektir. Bize güvendiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Çünkü bu güven bizi daha iyi hizmet anlayışına ve sürekli kendini yenilme ihtiyacına sebep olan histir.

Bizlere yıkamamız için verdiğiniz koltuklarınızın sadece bir eşya olmadığının bilincindeyiz. Biliyoruz ki bu koltuklarda nice anılar nice yaşanmışlıklar ve güzel mutluluklar saklıdır. Ve yapacağımız herhangi bir hatanın maddi olduğu kadar manevi sonuçları olacağından dolayı verdiğimiz önem üst seviyededir. Bundan dolayıdır ki personellerimiz tüm işlerinde sanki kendi koltuklarının yıkarcasına titiz ve narin davranmaktadır. Balgat koltuk yıkama hizmeti olarak koltuklarınızın sizin emanetiniz olduğunu ve bu emanete oldukça özen göstereceğimiz bilmenizi isteriz.

 

 

 

02 Kasım 2017
991 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button