Ayyıldız Halı Yıkama

Ayyıldız Halı Yıkama

Ayyıldız Halı Yıkama

Detaylı bir temizlik istiyorsanız tercihinizi Ayyıldız halı yıkama firmamızdan yana kullanmalısınız.

Ayyıldız Hakkında

Etimesgut’un önemli yerlerinden Ayyıldız’da halı yıkama Ayyıldız sayesinde eviniz tertemiz olsun.

Ayyıldız Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ayyıldız Halı Yıkama

Halılarınızı firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren kusursuz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından evinizden alınan halılarınız etiketleme işleminin ardından toz alma işleminden geçirilir. Böylece mikropların üreyebileceği ortam yok edilmiş olur. Özel halı yıkama makinelerinde yıkanan halılarınız kurutma işleminden sonra birkaç gün tamamen kuruması için kurutma odalarında bekletilir. Tamamen temizlenen halılarınız evinize tertemiz bir şekilde ulaşır. Size de sevdiklerinizde temiz halılarınızın üzerinde keyifli anlar yaşamak kalır.

Ayyıldız Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işleminin gerçek bir temizlik sağlayabilmesi için özel ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ayyıldız koltuk yıkama firmamız sanayi tipi güçlü vakum cihazlarıyla koltuğunuzdaki bütün toz ve kirlerin temizlenmesini sağlar. İyi bir şekilde yıkanan koltuklarınız uzun süre tertemiz ve mis gibi kokacaktır. Koltuklarınızı isterseniz evinizde isterseniz de evinizden alarak fabrikamızda temizliyoruz. Koltuklarınızı hızlı bir şekilde kuruttuğumuz için evinizde gerçekleştireceğimiz temizlik işlerinde de koltuklarınızın nemli kalma gibi bir olasılığı olmamaktadır.

Ayyıldız Yatak Yıkama

Hijyenik bir temizliğin çok önemli olduğu yatakların temizliği ihmal edilmemesi gereken bir unsurdur. Bu nedenle yataklarınızın 3 ayda bir temizlenmesine özen göstermeniz gerekmektedir. Yataklarınızın yüzeyinde kir görmemeniz onların kirli olmadığı anlamına gelmez. Gözle görülemeyen kirler yatağınızın her yerini kaplamış olabilir. Ayyıldız yatak yıkama firmamız evinizde özel şampuanlarla yatağınızı yıkayarak hızlı bir şekilde kurumasını sağlamaktadır. Böylece çok kısa bir sürede çok daha hijyenik bir yatağa sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ayyıldız Yorgan Yıkama

Yorganlarınızda oluşan kirleri sıradan leke çıkarıcıları kullanarak çıkarmanız pek mümkün olmayacaktır. Bu lekelerin çıkarılabilmesi için özel olarak üretilmiş leke çıkarıcılar kullanan Ayyıldız yorgan yıkama firmamız yorganlarınızdaki lekelerin kolay bir şekilde çıkmasını sağlayacaktır. İnsan sağlığına zarar vermeyen leke çıkarıcıların kullandığı temizlik işlemiyle yorganlarınızın tamamen temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Siz de firmamızla iletişime geçerek yorganlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Ayyıldız Battaniye Yıkama

Uzun süre vücudunuzla temas eden battaniyelerin temizliği çok önemlidir. Ayyıldız battaniye yıkama firmamız sayesinde battaniyeleriniz tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim edilmektedir. Özel teknikler kullanılarak temizlenen battaniyelerin temizliğinde herhangi bir sağlığa zararlı kimyasal kullanılmamaktadır. Bu nedenle battaniyelerinizin temizliğinin uygun şartlarda yapıldığından emin olabilirsiniz. Eğer istediğiniz kış mevsiminde temiz bir battaniyeyle uyumaksa battaniye yıkama hizmetimizi deneyebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini prensip edinmiş Ayyıldız battaniye yıkama firmamız Ayyıldız halı yıkama firmaları arasında öncü firmalardan birisidir. Böylece alacağınız hizmetin kalitesinden şüphe etmenize gerek kalmayacaktır. Siz de temizlenmesi gereken eşyalarınızı bize emanet ederek rahat bir nefes alma şansını yakalayabilirsiniz. Pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz.

Batıkent halı yıkama firmamızın bir diğer hizmet bölgeside Eryaman halı yıkama bölgesidir.

07 Ocak 2017
1.964 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button