Sağlık Açısından Halı ve Yatak Yıkama

Sağlık Açısından Halı ve Yatak Yıkama

Sağlık Açısından Halı ve Yatak Yıkama

Bizim evde hem yaşlı hastamız hem küçük çocuğumuz var. Özellikle hasta yatağının, koltukların ve açıkçası halıların çok sık kirlendiğini görüyorum. Bu yüzden evin temizliği ayrı bir özen istiyor. Biz de çareyi Batıkent halı yıkama firması ile çalışmakta bulduk. Çünkü normal ev temizliğinden çok farklı, ayrıntılı bir eşya temizliği yapabiliyorlar. Örneğin üzerine her türlü şeyin döküldüğü ve halı yıkama makinesi ile bir türlü yeterince temizlenmeyen halılarımızı onlar gelip evden alıyorlar ve kısa sürede pırıl pırıl yıkayıp geri teslim ediyorlar. Battaniye ve yorganların yıkanması da işe dahil.

Malum çocuk olunca tuvalete alıştırırken çok çiş sorunu yaşadık. Yatağın, koltuğun hatta yorganların üstüne işleyen çişler bir de leke bırakıyordu. Bir kere kuru temizlemeye verdim ama yatak temizlenmedi. O yüzden çözüm arıyordum. En sonunda arkadaşımın önerisiyle Maxvera firmasını buldum. Telefona çıkan bey çok yardımcı oldu.

Evlerde Hijyen Sağlanıyor

Fakat özellikle Batıkent yatak yıkama hizmetinden ayrı bir memnuniyet duyuyoruz. Artık hastamıza çok daha hijyenik koşullarda bakabiliyoruz. Yatak fırçalamak da dahil olmak üzere komple temizleniyor ve vakum ile kurutuluyor. En geç bir gün sonra hastamız mis gibi yatağında yatabiliyor. Aynı şekilde koltuk ve kanepe temizliği de mümkün. Zaten sırada evdeki bütün koltukların yıkanması var. Böylece küçük çocuğumuz da rahatlıkla koltukların, halıların ve yollukların üzerinde oynayabilir.

25 Mayıs 2019
231 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button