Halılarımızı Yıkattık Yeni Gibi Oldular

Halılarımızı Yıkattık Yeni Gibi Oldular

Halılarımızı Yıkattık Yeni Gibi Oldular

Halılarımız aldığımızdan beri yıkanmıyordu. Uzun süre kullandığımız için temizleme konusunda yetersiz kalıyorduk. Bu durum evdeki halı yıkama makinesiyle de çözülmedi. Halılarımızın hepsi için Batıkent halı yıkama firmasını aradık. Birkaç gün içinde geldiler ve çok uygun fiyat teklif ettiler. Kredi kartıyla da ödeme alındığı için halılar gelince koltukları da yıkatmak istedim. Halılarda koku olacak mı ya da iyi temizlenecek mi bilmediğim için koltukları söylemedim. Birkaç gün sonra arayıp halıları getireceklerini söylediler.

Zaten evde olduğum için beklemeye başladım. Yerleri hazır ettim ama bakıp görmeden para vermek de istemiyordum açıkçası. Halılara baktım, inceledim yeni gibi olmuşlardı. Üstelik çok sert değillerdi ve koku da yoktu. Evim mis gibi oldu resmen. Koltuklar için de yıkama istedim makine getirmeleri gerektiğini söyleyip randevu verdiler. Randevudan sonra koltukları da yıkadılar. Çok memnun kaldım. Kızın yatağını da vermek istedim ama birkaç ürün gerektiği için fiyatların yüksek olacağını söylediler. Komşularla paylaştım durumu. Onlar da halı ve yatak istediklerini söyledi. Ertes gün geldiler, sorun yaşamadan ürünlerimizi verdik.

Tavsiye Ediyorum

4 gün sonra hepimiz memnun olarak ürünleri aldık. Tüm Batıkent halı koltuk yıkama için çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çünkü bizi kandırıp oyalamadan işlerini güzelce yapıyorlar. Hepsi de saygılı, titiz insanlar. Bize yakın olduğu için her zaman tercih etmek istiyorum. Çok ama çok memnun kaldık.

26 Mayıs 2019
258 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button