Halı Kurutma Nasıl Yapılıyor?

Halı Kurutma Nasıl Yapılıyor?

Halı Kurutma Nasıl Yapılıyor?

Halıları yıkama makinelerinin çözüm vermeyeceğini bildiğimiz için biz zaten evimize yakın olan Batıkent Halı Yıkama firmasını seçtik. İyi ki de yapmışız. Bence siz de yapın.

Eskiden beri yapılan bahçelerde veya kapı önlerinde halı yıkama işinden vazgeçin. Kilim, yolluk türü eşyaları bu şekilde temizlemeyi de bırakın. Çünkü gerçekte temizlenmiyorlar. Özellikle kurutulurken ya ağaç dalına ya da bahçe duvarı üzerine serilen halılar çok daha fazla tozlanıyor. Sokaktan kalkan tozlar ıslak halının üzerine yapışıp kalıyor.  Battaniye veya yorgan türü yıkaması evdeki makinelere zarar veren ağır eşyaları da zorla kapasitesi belli makineye tıkıştırmayın. Şimdi artık halı battaniye yıkama işi için hizmet veren firmalar var. Makine bozulunca dünya kadar masraf çıkıyor bazen makineyi yenilemek gerekiyor. Ama halı yıkama firmaları hem daha ucuz hem de tertemiz yapıyorlar.

Yatakları Bile Yıkayabiliyorlar

Öncelikle söylemeliyim profesyonel anlamda çalışan bir firma bu. Makinelerle özel bir yerde yıkayıp kurutmasını yapıp halıyı getiriyorlar. Özellikle her zaman aklıma takılan halı kurutma nasıl yapılıyor sorusunun yanıtını da internet sitelerinde buldum. Otomatik halı yıkama sistemi ile temizlenen halılar gene fan sistemi ile sıcak hava sağlanan kurutma bölümlerinde asılarak kurutuluyor. Yani her adımda bir profesyonellik söz konusu. Hatta site incelemesinde yatakların ve koltukların da yerinde yıkandığını gördüm. Batıkent Halı Yıkama ile çalışmaya devam edeceğim.

18 Mayıs 2019
201 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button