Geniş Halıların Temizliği

Geniş Halıların Temizliği

Geniş Halıların Temizliği

Geniş evimizin her tarafını kaplayan boydan boya halıların temizliği bize her zaman zorluk çıkarırdı. Halı yıkama makinelerinden yeterli sonucu alamadık. Biliyordum ki bu temizlik sadece yüzeyden yapılıyor. Gerçekte kirler halıların dibinde kalıyor. Bu kirlerin içinde ev akarı denilen gözle görülmeyen canlıların ve hatta deri parçalarının bile olduğunu bilmek insanı daha da tedirgin ediyordu. Bizim ihtiyacımız olan profesyonel bir halı temizleme firmasıydı.

Aramalarımız sonucu Batıkent Halı Yıkama ile tanıştık. Duvardan duvara halılarımız yerinden sökülmeden onların güçlü cihazları ile yerinde temizlenmeye başlandı. Şimdi altı ayda bir bu temizliği yaptırıyoruz ve çok memnunuz. Temizleme ekibi her zaman güler yüzlü ve saygılı. Onlarla konuşurken örneğin sinema veya konferans salonu gibi geniş işyerlerinin halı temizlemesinin de böyle yapıldığını öğrendik. Temizlik konusunda hassas olan biriyseniz aradığınızı bulduğunuza emin olabilirsiniz.

Diğer Eşyaların Temizliği

Evimizde kullandığımız bütün battaniye ve yorgan türü eşyaların temizliği de artık onlara emanet. Batıkent battaniye yıkama hizmeti sonrası bütün yatak eşyalarımız şimdi mis gibi kokuyor. Çünkü bizim gelenimiz gidenimiz bitmez. Firmaya gerçekten teşekkür ederiz. Yorgan olsun sidikli yataklar olsun hepsini tertemiz yıkadılar. Eşyalara sinen o kokulardan kurtulamayacağımızı sanırdım ama demek doğru temizlik yöntemini denemiyormuşuz. Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dip köşe temizlik asla Maxvera firması olmadan olmaz. Tüm Ankaralılara tavsiye ederim.

21 Mayıs 2019
170 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button